Ne Söylediler


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Araştırmacı Yazar - Gazeteci Mustafa Armağan Beye teşekkür ederiz.

MUSTAFA ARMAĞAN

ARAŞTIRMACI YAZAR - GAZETECİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Prof. Dr. Metin Şahin Beye teşekkür ederiz.

PROF. DR. METİN ŞAHİN

TAEKWONDO FEDERASYON BAŞKANI


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Program Sunucusu - Oyuncu Mevlüt Acaroğlu Beye teşekkür ederiz.

MEVLÜT ACAROĞLU

PROGRAM SUNUCUSU - OYUNCU


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Prof.Dr. Saim Sakaoğlu Beye teşekkür ederiz.

PROF. DR. SAİM SAKAOĞLU

EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYESİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Çocuk Edebiyatı Yazarı Yalvaç Ural Beye teşekkür ederiz.

YALVAÇ URAL

ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Doç. Dr. Ömer Bolat Beye teşekkür ederiz.

DOÇ. DR. ÖMER BOLAT

YAZAR | İŞ İNSANI


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Sanatçı - Şair Mustafa Yıldızdoğan Beye teşekkür ederiz.

MUSTAFA YILDIZDOĞAN

SANATÇI - ŞAİR


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Tarihçi - Yazar Zafer Bilgi Beye teşekkür ederiz.

ZAFER BİLGİ

TARİHÇİ - YAZAR


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Yazar Hayati İnanç Beye teşekkür ederiz.

HAYATİ İNANÇ

YAZAR


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Sporcu-Teknik Direktör İsmet Karababa Beye teşekkür ederiz.

İSMET KARABABA

SPORCU - TEKNİK DİREKTÖR


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Kick Boks Milli Takım Antrenörü Ahmet Gündüz Beye teşekkür ederiz.

AHMET GÜNDÜZ

KİCK BOKS MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil Beye teşekkür ederiz.

PROF. DR. AHMET ŞİMŞİRGİL

TARİHÇİ | YAZAR


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Konya Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Ahmet Yenilmez Beye teşekkür ederiz.

AHMET YENİLMEZ

TİYATRO VE SİNEMA OYUNCUSU


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Prof. Dr. Caner Arabacı Beye teşekkür ederiz.

PROF. DR. CANER ARABACI

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Eğitimci-Yazar Duran Çetin Beye teşekkür ederiz.

DURAN ÇETİN

EĞİTİMCİ-YAZAR


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Gazeteci-Yazar Ekrem Kızıltaş Beye teşekkür ederiz.

EKREM KIZILTAŞ

GAZETECİ - YAZAR


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Hz. Mevlana'nın 22. kuşak torunu Esin Çelebi Hanımefendiye teşekkür ederiz.

ESİN ÇELEBİ

HZ. MEVLANA'NIN TORUNU


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan 22. Dönem Konya Milletvekili ve Konya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Halil Ürün Beye teşekkür ederiz.

HALİL ÜRÜN

22. DÖNEM KONYA MİLLETVEKİLİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir Beye teşekkür ederiz.

HACI AHMET ÖZDEMİR

KONYA MİLLETVEKİLİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Konya Milletvekili Halil Etyemez Beye teşekkür ederiz.

HALİL ETYEMEZ

KONYA MİLLETVEKİLİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı Beye teşekkür ederiz.

HASAN ANGI

AK PARTİ KONYA İL BAŞKANI


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta Hanımefendiye teşekkür ederiz.

LEYLA ŞAHİN USTA

AK PARTİ GENEL BŞK. YRD. VE KONYA MİLLETVEKİLİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Konya Milletvekili Orhan Erdem Beye teşekkür ederiz.

ORHAN ERDEM

KONYA MİLLETVEKİLİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Konya Milletvekili Tahir Akyürek Beye teşekkür ederiz.

TAHİR AKYÜREK

KONYA MİLLETVEKİLİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız Beye teşekkür ederiz.

ZİYA ALTUNYALDIZ

KONYA MİLLETVEKİLİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Konya Milletvekili Ahmet Sorgun Beye teşekkür ederiz.

AHMET SORGUN

KONYA MİLLETVEKİLİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizi geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Konya Milletvekili Gülay Samancı Hanımefendiye teşekkür ederiz.

GÜLAY SAMANCI

KONYA MİLLETVEKİLİ


Öncü şahsiyetlerimizi anmak, anlamak ve milli değerlerimizin izinden giderek ülkemizin geleceği olan evlatlarımıza katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Tarih Yazan Çocuklar Karatay'da" projemize mesajlarıyla değer katan Doç. Dr. Ömer Bolat Beye teşekkür ederiz.

DOÇ. DR. ÖMER BOLAT

EKONOMİST